Nabízené služby

Společnost provádí veškeré stavební práce – zednické, pokrývačské, obkladačské, tesařské, klempířské, truhlářské, elektroinstalační, VZT, instalatérské, topenářské a zámečnické.

Díky svým zkušenostem jsme schopni nabídnout kompletní dodávky novostaveb a rekonstrukcí z celého spektra bytových i nebytových staveb. Dále provádíme demolice a přípravy staveniště, kompletační a dokončovací práce v rámci celé rekonstrukce budov a ostatní specializované stavební činnosti.

Ve spolupráci se společností G SERVIS CZ, s.r.o. nabízíme projekty a realizaci rodinných domů. Jsme držiteli statusu certifikovaného partnera a dodavatele společnosti G SERVIS CZ, s.r.o.

Disponujeme vlastní stavební mechanizací – bagry CAT Caterpillar a Terex, stroje pro zemní práce Locust Bobcat, Dumper a Manipulátor, nákladními vozy Iveco a Man.

Kvalitně odvedenou prací a dobrou cenou si společnost postupně vybudovala spolehlivé místo na stavebním trhu.

Ve spolupráci se společností Fincentrum, a.s. Vám zprostředkujeme možnost zdarma konzultovat otázky financování Vaší nemovitosti či sjednat hypotéku přesně dle Vašich potřeb. Stačí na sebe zanechat kontakt zde a do 24h Vás bude kontaktovat zkušený poradce.